Nationell framgång Ungdoms-FM - Kansallinen menestys Nuorten-SM

4) Rikhard Mäki-Heikkilä H22 1500m i Lahtis 2015
5) Anni Ruostekoski D22 5000m i St Michel 2012
6) Pernilla Fors D19 slägga i Kauhajoki 2012
3) Pernilla Fors D17 slägga i Jyväskylä 2011
4) Ville Suominen H19 2000m hinder i Valkeakoski 2011
2) Christopher Rönngren H19 20km landsvägsgång i Kauhava 2011
2) Heidi Lindholm D19 7-kamp i Huittinen 2010
4) Frank Lindqvist H22 800m i Torneå 2010
6) Elin Wahlberg D19 400m häck i Ylivieska 2010
6) Heidi Lindholm D19 100m häck i Ylivieska 2010
1) Anders Lindahl H22 800m i Björneborg 2009
1) Joachim Koivu H22 slägga i Björneborg 2009
1) Heidi Lindholm D19 7-kamp i Kouvola 2009
1) Junia Koivu D16 slägga i Seinäjoki 2009
2) Anders Lindahl H22 800m i Björneborg 2009
2) Christopher Rönngren H17 5000m bangång i Seinäjoki 2009
3) Elin Wahlberg D19 400m häck i Riihimäki 2009
5) Frank Lindqvist H22 800m i Björneborg 2009
5) Noora Eränen D17 slägga 43.12 i Seinäjoki 2009
5) Rikhard Mäki-Heikkilä H16 slägga i Seinäjoki 2009
6) Ville Suominen H16 1500m hinder i Seinäjoki 2009
1) Joli Koivu H19 3-steg 14.84 i Kajana 2008
2) Anders Lindahl H22 800m 1.55.66 i Lahtis 2008
2) Elin Wahlberg D17 300m häck 44.66 i Reso 2008
2) Christopher Rönngren H16 5000m bangång 26.15.93 i Reso 2008
4) Frank Lindqvist H22 800m 1.58.46 i Lahtis 2008
5) Kristoffer Fant H22 800m 1.58.52 i Lahtis 2008
5) Joachim Koivu H22 slägga 58.75 i Lahtis 2008
5) Elin Wahlberg D17 300m 41.96 (41.19 i fh) i Reso 2008
5) Noora Eränen D16 slägga 39.78 i Reso 2008
5) Anders Lindahl H22 800m 1.56.89 i Karleby 2007
3) Frank Lindqvist H19 800m 1.54.93 i Nystad 2007
5) Sebastian Härtull H19 800m 1.57.08 i Nystad 2007
5) Johan Frösen H19 diskus 45.99 i Nystad 2007
1) Joli Koivu H17 höjd 194 i Kuopio 2007
3) Joli Koivu H17 10-kamp 6542 p i Esbo 2007
4) Joli Koivu H17 stav 410 i Kuopio 2007
4) Joli Koivu H17 3-steg 13.59 i Kuopio 2007
3) Joachim Koivu H19 slägga 63.15 i Lapua 2006
4) Anders Lindahl H19 400m 50.37 i Lapua 2006
4) Anders Lindahl H19 1500m 4.03.20 i Lapua 2006
5) Frank Lindqvist H19 800m 1.59.88 i Lapua 2006
6) Joachim Koivu H19 kula 15.24 i Lapua 2006
4) Joli Koivu H16 3-steg 12.99 i Janakkala 2006
5) Joli Koivu H16 höjd 184 i Janakkala 2006
2) Frank Lindqvist H17 800m 1.58.42 i Huittinen 2005
2) Joachim Koivu H17 3-steg 14.18 i Huittinen 2005
2) lagslägga H17 Joachim Koivu och Johan Frösen i Huittinen 2005
3) Joachim Koivu H17 slägga 67.63 i Huittinen 2005
3) lagdiskus H17 Joachim Koivu och Johan Frösen i Huittinen 2005
1) lagslägga H17 Joachim Koivu och Johan Frösen i Lahtis 2004
3) Joachim Koivu H17 slägga 59.60 i Lahtis 2004
4) Frank Lindqvist H17 800m 1.58.26 i Lahtis 2004
4) Joachim Koivu H17 3-steg 13.78 i Lahtis 2004
1) Oskari Frösen H22 höjd 214 i Jyväskylä 1998
1) Oskari Frösen H22 höjd 226 i Lojo 1997
1) Oskari Frösen H22 höjd 220 i Tavastehus 1996
1) Oskari Frösen H19 höjd 211 i Varkaus 1995
1) Oskari Frösen H18 höjd 218 i Esbo 1994
3) Oskari Frösen H18 höjd 206 i Kemi 1993
2) laghöjd Mikael Appel och Oskari Frösen i Kemi 1993
5) Pia Ekman D20 400m häck 63.51 i Åbo 1993
4) laglängd D20 Victoria Rajasalo och Pia Ekman i Åbo 1993
1) Oskari Frösen H16 höjd 210 i Vanda 1992
2) laghöjd H16 Pasi Välineva och Oskari Frösen i Vanda 1992
6) Pia Ekman D20 400m häck 67.80 i Idensalmi 1992
2) Oskari Frösen H16 höjd 200 i Parkano 1991
3) laghöjd H16 Mikael Appel och Oskari Frösen i Parkano 1991
5) Pia Ekman D18 300m häck 44.86 i Lappo 1991
4) Oskari Frösen H16 höjd 189 i Imatra 1990
5) lagkula D16 Victoria Rajsalo och Kirsi Kangasharju i Imatra 1990
2) Jan-Erik Kronman H20 höjd 206 i Helsingfors 1976
4) Jan-Erik Kronman H18 höjd 185 i Varkaus 1973
3) Jan-Erik Kronman H16 höjd 179 i Uleåborg 1972
8) Mauri Prosi H20 stav 350 i Tammerfors 1959