Sparbanks-Cup deltagare - Säästöpankki-Cup 2011

Sparbanks-Cup 2011;
Följande 90 juniorer prisbelönades med pokaler och
medaljer i samband med Ärevarvet på Lappfjärdsplan
Säästöpankki-Cup 2011;
Seuraavat 90 junioria palkitiin pokaalein ja mitalein
Kunniakierroksen yhteydessä Lapväärtinkentällä

P5

Aaro Häggman            
Kasper Bergström
Neo Mattfolk     
Patrik Porander
Martin Porander
Benjamin Björne

F/T5       
Essi Haapamäki   
Adelina Smeds
Julia Mannfolk        
Tilde Bergström           
Linnea Lindfors
Wilma Lindfors
Sara Norrvik     
Amelia Westerlund
Alexandra Engelholm     

P6
Simon Forsman           
Samuel Forsman
Jim Långfors          
Emil Lindedahl              

F/T6
Emma Lindahl
Hanna Björknäs
Matilda Lindström         
Sofie Lassfolk              
Ida Mannfolk               
Jenna Norrgård     
Joanna Mäki-Heikkilä        

P7
Matias Anttila
Anton Mäki                  
Emil Berglund               
Matias Anttila               
Viljam Klemets             
Filip Bergström             
Julius Lindfors              

F/T7
Ellen Hammarberg
Eveliina Haapamäki  
Patricia Gröndahl
Emma Hemberg     
Sini Rajalehto               
Alva Yli-Valkama
Matilda Lindström
Lina Thijssen         
Frida Utfolk

P8
Eetu Haapamäki           
Tobias Lindell   
Jesper Hemgård            
Lucas Lindström            
Adrian Porander            
Emil Leppänen              
Anthony Engelholm
Hugo Hammarberg                 

F/T8
Johanna Häggman        
Sanna Lauhaluoma        
Moa Långfors                
Seline Jansson             
Thea Jansson   
Suvianna Saatsi  
Elin Björklund             

P9  
Matias Thijssen             
Teemu Kangas             
Olli Rajalehto                
Sami Lauhaluoma         
Asko Mäkelä
Elias Lindedahl                

F/T9
Celine Lassfolk
Victoria Lindström           
Moa Norrvik       
Emma-Lena Forsman      

F/T10
Jennifer Henriksson  
Adelina Appel
Wilma Hammarberg      

P11
Oscar Björklund

F/T11  
Felicia Becker
Anna Norrvik
Jennifer Norrvik
Jasmin Norrgård             
Kati Palomäki   
Alina Hurttasalo     

P12
Lucas Utfolk   
Tuomas Kangas 

F/T12
Cecilia Mäki

P13        
Sami Saatsi  
Jere Kuja-Halkola
Emilio Lassfolk                

F/T13
Elina Häggman             
 
F/T14
Veera Naski       

P15
Oskar Utfolk          

F/T15
Kirsi Karjanmaa
Satu Kaura